Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com


 
  PAZAR ÇADIRI  

Genelde kubbe şeklinde olan ya da üçgen çadır grubuna giren Pazar çadırları sabit ve hareketli pazarlarda kullanılan çadır sistemleridir. Favori branda firması Pazar çadırına da diğer ürünlerde olduğu gibi önem göstermekte hizmette sınır tanımamaktadır.

Pazarcının, belediyenin ya da büyük kullanım alanına sahip olanların isteğine göre özel çizimlerde oluşturulacak Pazar çadırları aynı zamanda şehrin mevsimsel ortamına göre de şekillenebilmektedir. Kendini sürekli geliştiren firma Pazar konusunda pazarcının ve müşterilerinin rahat edebileceği sabit ya da taşınabilir çadır sistemleri yapabilmek ta veya yeni modeller tasarlayabilmektedir.

Tanıtım ve aktiviteler için harika bir ürün, şık tasarımı ve yeni yüzüyle şişme çadırlarımız thebalon güvencesi ile.ilk yardım çadırı, askeri çadır, planetaryum çadır ve tanıtım çadırlarının imalatı Balorama … şişme çadır planetaryum çadır ilk yardım çadırı acil müdahale çadırı.cok kalıteli kullanıslı sısme cadırlar.

ŞİŞME ÇADIR TEKNİK ÖZELLİKLERİ. GENEL İSTEK VE ÖZELLİKLER.

Şişme yapılar modüler olmalı,ihtiyaca göre birbirleri ile bağlanabilmeli olarakda kullanıbılır.Şişme Çadır ile görsel reklamlarınızı aynı zamanda da gölgelendirme sistemi olarak kullanabileceğiniz.